cívka plastová pro Veritas, Lada

rozměry:vnější průměr 21mm vnitřní průměr 6mm výška 9 mm Cívka plastová s drážkou pro domácí šicí stroj VERITAS , Lada a ostatní stroje s rotačním chapačem...
Doporučená nabídka Šicí stroje

Skladem • 1 varianta80 Kč100 % • 161 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Šicí stroje

Pořídila jsem si žárovku, kterou nešlo v kamenných obchodech sehnat, jak v elektru i galanterii, oběhla jsem celý Liberec.
    Po krátkém hledání na internetu (hledala jsem specializovaný obchod, působící seriózně) jsem našla tento produkt, který odpovídal pro můj šicí stroj Lada 606.
    Po vložení do šicího stroje plní žárovka funkci, tedy svítí. K tomu objednány i cívky spodní nitě, průhledné, takže také velmi přehledné.
    Mohu jen doporučit. Jsem velmi spokojená se zakoupenými produkty.

• kvalita za rozumnou cenu

• , zakoupeno v Šicí stroje

Mohu jen doporučit. Jsem velmi spokojená se zakoupenými produkty.

• kvalita za rozumnou cenu