Přídavný stůl 303403005 JANOME

Produkt nemá žádné parametry.

zvětšení pracovní plochy šicího stroje

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Šicí stroj je velmi kvalitně vyroben, je to můj již druhý tohoto typu, první mi vydržel 8 let každodenní práce a fungoval by dodnes, nebýt nešťastné náhody. Stroj mohu jednoznačně doporučit, prošívá i velmi pevné materiály v mnoha vrstvách

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

• Užitečný doplněk, který plní svůj účel.
    • Nic.

Produkt nemá žádné parametry.

Přídavný stůl, který dokáže maximálně rozšířit pracovní plochu stroje Janome 415, 419, 423S, HD523Rozměry stolku:Délka: 42 cmŠíře: 22 cm

zvětšení pracovní plochy šicího stroje

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

• Užitečný doplněk, který plní svůj účel.
    • Nic.
  • , zakoupeno v Šicí stroje shop

Jednoduchá instalace pracovní desky , dobře se na ní pracuje .

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

U předchozího stroje jsem ho neměla a je to s ním pohodlnější.

• Tichý chod
    • Kovové rameno a vnitřek stroje
    • Jednokroková knoflíková dírka

Stroj je jednoduchý na ovládání, je tichý a dost silný aby prošil i několik vrstev látky. Původně jsem přišla pro stroj s více dekoračními stehy ale nakonec jsem si vybrala tento se silnějším motorem na úkor dekorace...

• , zakoupeno v Šicí stroje shop

Nevýhodu jsem nepoznal. Velká výhoda byla že mi bylo zboží předvedeno a doporučeny jisté věci a postupy.